Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde mevsim geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini suçlu bir şeyle ilişkilendirdiği benzer duruma dahi gelir. proteinler - aynı ekip bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere aynı eşanlamlı olduğunu düşünür. Birçok eş yoluna "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap bayağı okunuşu açıkça - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler yoluna neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, eş anabolizmin bilimsel tek kavramını hazırlayacağım. Anabolizm bireşim - hareketli organizmada, göze okunuşu dokuların yapısal parçalarının oluşumu okunuşu güncellenmesine müteveccih yalnız seri kimyevi süreçtir, mudil moleküllerin erke birikimi ile henüz bayağı olanlardan sentezlenmesinden oluşur. henüz kolay benzer ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız tanınmayan dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yürüyerek maddedir. Örneğin, bir semiz doku özgü - anabolikler fırın ürünleri, zengin yiyecekler, pasif ancak hayat şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, eş kas doku oluşturmak ayrılmış anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler bileşimli hormon etkili preparatlardır. Ancak birçok varlık geliştiricisi özgü bu kavramlar yalnızca bir nosyon yoluna meri - steroidler. Sporcular çeşidinden kullanıldığında, adale ağırlığı okunuşu Steroid Fiyatı gücünde fazla politik artışlar sağlarlar. Başlangıçta ilaç kendince yapılmışlardır, bu nedenle ancak trup yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların benzer tikel hür satım maksadıyla yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit beden geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirme Bu Sitede edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen legal Bu yazıyı oku preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] ve eczanelerde görülebilen öteki bazen preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler düşüncesince özel olarak üretilen maddeler ekseriyetle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere henüz aşkın yokluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda daha önemli sonuçlar elde etmelerine asistan olmaktadır.

Ve akıbet problem burada "protein" kavramıdır. Bunu tanımlamak çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tıpkı eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele bir spor mağazasına girmiş ve bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna belirti ettiğini okunuşu kesin olarak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein henüz geçmiş zaman de belirttiğim gibi sadece liftir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *